Happy Halloween!

01 Ноября 2015

Happy Halloween!

31 жовтня у нашій Школі пройшла гучна та весела дитяча вечірка з приводу традиційного для англомовних країн свята Хеллоуін!

Зайшовши до Школи, ви не знайшли б у ній нічого звичного. В кожному кутку поселилися смішні та страшні гарбузи, сховалися мумії та привиди, мирно висіли величезні павуки та летучі миші, а улюблені викладачі у класах виглядали абсолютно незвично і весело. Дітей на цей раз зустріли Жінка-Кішка, Дружина Вампіра, Потворна Відьмочка та їх помічники.

Діти ж не просто прийшли на свято як гості - вони творили його і брали участь в реальному перетворенні. Маленькі відьмочки, чарівні феї, монстри, зомбі, Дракули та привиди наповнили Школу своїм піднесеним духом, азартом та енергетикою.

Вечірка проводилася англійською мовою з частковим перекладом для найменших учасників. Всі три години святкування пролетіли просто непомітно, так як діти нон-стоп брали участь у різноманітних божевільних конкурсах на швидкість, меткість, кмітливість та креативність.

Ну і, звісно ж, після кожного конкурсу усі учасники нагороджувалися найкращими призами – жменями солодощів! А крім цього, три щасливчики, що змогли вгадати кількість цукерок у пакунках, отримали їх у подарунок.

Вечір закінчився солодким столом з фруктами та дуже смачним і гарним Хеллоуінським тортом, а також незабутньою запальною дискотекою, де всі учасники разом танцювали зомбі-денс!

Дякуємо усім! Це було незабутнє свято! І ми з нетерпінням чекаємо усіх Вас у чудернацьких костюмах наступного року!

Фото зі свята можна переглянути у Галереї.

Последние новости

Написать нам