Рік в США? Безкоштовно? Так!

17 Сентября 2015

Рік в США? Безкоштовно? Так!

Доказом цього є шестеро учнів нашої Школи, що є випускниками та фіналістами програми обміну майбутніх лідерів обміну FLEX!

Що таке FLEX?

FLEX (Future Leaders Exchange Program) – це програма для учнів загальноосвітніх шкіл, яка фінансується урядом Сполучених Штатів. Програма надає школярам стипендії, які дають їм змогу подорожувати до Сполучених Штатів, навчатися в американській школі протягом одного академічного року і проживати у американській приймаючій родині. На теренах України программа діє понад 20 років.

Хто може взяти участь у програмі?

Для того, щоб взяти участь в тестуванні у 2015 році, учасники мають відповідати наступним критеріям:

  • Дата народження з 01.01.1999 по 15.07.2001;
  • Навчання в 8, 9 або 10 класі школи;
  • Гарне володіння англійською мовою;
  • Українське громадянство;
  • Конкурсант не мав перебувати у США більш ніж три місяці впродовж останніх п'яти років.
  • Бажання поїхати в США на навчання та жити в приймаючій родині протягом 2016-2017 навчального року.

Куди і коли приходити?

Цього року перший тур конкурсу для школярів, які живуть у місті Вінниця та Вінницькій області, буде проводитися у суботу 26 вересня о 9:00 за адресою: м. Вінниця, вул. Володарського, 4, Вінницький технічний ліцей.

Що необхідно мати з собою?

  • оригінал свідоцтва про народження
  • 2 копії підписаної учасником та одним із батьків "Згоди на обробку персональних даних".  УВАГА! Школярі, які не матимуть цього документа у день проведення конкурсу не будуть допущені до тестування!
  • фотокартку 3х4 (зроблену в 2015 році)
  • синю або чорну ручку.

Детальніше про програму FLEX читайте на сайті Американських Рад.

Наші учні в США!

Два роки тому учень Wizard School Микола Артеменко став фіналістом програми FLEX. Зараз він повернувся зі штату Огайо, США та є офіційним представником програми у регіоні.

Минулого року наша учениця Анастасія Веретинська проживала та навчалася у штаті Іллінойс, а учасниця табору "Wizard Camp" Юлія Заміховська потрапила до штату Монтана.

Цього року у нас аж четверо фіналістів! Ми з радістю вітаємо Анастасію Бойчук, Станіславу Репетіну, Ангеліну Бацалай та Владиславу Щерб у США! Ці красуні та розумниці зараз розпочинають свій рік пригод та навчання, проживаючи в американських сім’ях у штатах Вашингтон, Мічиган, Вісконсин та Індіана!

Ми дуже щасливі вітати їх з перемогою та бажаємо їм незабутнього року в США, наповненого яскравими враженнями та корисним досвідом!

А майбутнім учасникам бажаємо віри в себе та успіхів! Ви всі майбутні лідери. Спробуйте свої сили у суботу 26 вересня!

Якщо ви навчаєтеся у нашій Школі та маєте бажання взяти участь у програмі FLEX цього року, за додатковою інформацією звертайтеся до Аліни Драч.

Бажаємо Вам успіхів!

Последние новости

Написать нам